Na Mostarskom sajmu privrede 12 preduzeća iz RS-a

12.04.2010 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Fena

Na Mostarskom sajmu privrede 12 preduzeća iz RS-a

Privredna komora Republike Srpske prezentirat će privredu ovog bh. entiteta na 13. međunarodnom sajmu gospodarstva "Mostar 2010", koji će se održati od 13. do 17. aprila.

Na štandu Privredne komore RS-a predstavit će se 12 preduzeća iz RS-a.

Među izlagačima iz RS-a bit će "SHP Celex" a.d. Banja Luka, "Rafinerija ulja" Modriča, "Mikroelektronika" Banja Luka, "DI Vrbas" Banja Luka, "Nova DIPO" Gornji Podgradci (Gradiška), "Kaldera company" Laktaši, "Maxmara" Banja Luka, kao i Turistička organizacija RS-a te tridesetak preduzeća putem kataloga, najavljeno je iz Privredne komore RS-a.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI