
28.04.2008 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: eKapija.ba

Federalno ministarstvo rada i socijalne politike je obavijestilo da je Zakonom o praznicima (“Službeni list RBiH”, br: 2/93 i 13/94) određeno da je 1. svibanj/maj Međunarodni praznik rada i da se obilježava dva dana.
Shodno tome, 1. i 2. svibnja/maja ne rade poslodavci, ustanove, organi uprave, kao i druga pravna lica.
Na osnovu odluke, obavještavamo Vas da će i za euroKapiju neradni dani biti 1. i 2. maj 2008. godine. Za srijedu, 30.04.2008. predviđeno je da bilten eKapija dobijete Tačno u podne.
Od 05. maja 2008. nastavljamo sa redovnim terminima.
Ugodne praznične dane želi Vam eKapija team.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.