
14.07.2009 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Beta

Ministar ekonomije i regionalnog razvoja Srbije Mlađan Dinkić izjavio je danas (14. jul 2009. godine) u Banjaluci da od avgusta u Srbiji počinje prodaja nameštaja iz Republike Srpske po izuzetno povoljnim cenama i uz bankarske subvencije.
Dinkić je to rekao posle posete preduzeću "Nova drvna industrija Vrbas", navodeći da su već započeti razgovori i sa drugim drvoprerađivačima iz RS.
Fabriku su sa Dinkićem posetili i ministar industrije, energetike i razvoja RS Slobodan Puhalac, ministar finansija Aleksandar Džombić, ministar poljoprivrede RS Radivoje Bratić i predsednik Privredne komore RS Borko Đurić.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.