
24.09.2008 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: eKapija.ba

Centralno grijanje će u saradnji sa Općinom Tuzla, 24. i 25. septembra 2008. godine obilježiti 25 godina daljinskog grijanja u Tuzli na teme iz oblasti daljinskog grijanja pod sloganom «Tuzla, energetski efikasan grad» s posebnim osvrtom na optimizaciju sistema daljinskog grijanja, mjerenja potrošnje toplinske energije i naplate toplinske energije – zakoni praksa.
Kako se navodi u saopćenju, u okviru jubileja bit će održano savjetovanje uz prateću stručnu prezentaciju-izložbu eksponata, kao i svečana sjednica Uprave i Nadzornog dobora Centralnog grijanja.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.