
17.09.2009 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Fena

Ministrica poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede
Hercegovačko-neretvanske županije (HNŽ) Vesna Pinjuh će 18.09.2009.
godine potpisati četiri ugovora iz oblasti vodoprivrede s načelnicima
općine Jablanica i Čitluk te s mostarskim gradonačelnikom Ljubom
Bešlićem.
Ugovori se odnose na sufinanciranje izvođenja radova na
projektima gravitacijskog vodovodnog sustava Šanica za opskrbu
Jablanice, izgradnju crpne postaje za više zone Međugorja, izvođenje
radova na izgradnji rezervoara Mazoljice te nastavak izvođenja radova na
vodoopskrbi naselja Kruševo.
Za ove projekte Vlada HNŽ-a i
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede izdvojili su 1 030
000 KM, priopćeno je iz županijske Vlade.
Potpisivanje ugovora upriličit će se u zgradi Vlade HNŽ-a u 9, 30 sati.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.