
22.08.2014 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: eKapija.ba
Stakleni portali na objektu odavno su polomljeni, što olakšava beskućnicima i psima lutalicama da se okupljaju. Kako bi se spriječilo da ovo mjesto postane odlagalište otpada ili izvorom potencijalne zaraze, Općina Stari Grad je odlučila reagovati.
Objekat "Estrada", nekada popularno okupljalište u samom centru Starog Grada, u ulici Ćumurija, danas je zapušten.
Stakleni portali na objektu odavno su polomljeni, što olakšava beskućnicima i psima lutalicama da se okupljaju. Kako bi se spriječilo da ovo mjesto postane odlagalište otpada ili izvorom potencijalne zaraze, Općina Stari Grad je odlučila reagovati.
Uskoro će biti angažirana firma koja će očistiti cijeli prostor, te zatvoriti prozore koji nisu polomljeni. Svi otvori na objektu bit će zatvoreni limenim pločama kako bi se spriječio ulaz i daljnje uništavanje objekta, navode iz Općine Stari Grad.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.