Počela sanacija crpne stanice Orašje

21.09.2015 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: Fena

Počela sanacija crpne stanice Orašje

Na crpnoj stanici Orašje, oštećenoj tijekom prošlogodišnjih svibanjskih poplava, započeo je generalni elektro-strojarski remont koji s oko 250 000 maraka financira UNDP.

Na crpnoj stanici Orašje, oštećenoj tijekom prošlogodišnjih svibanjskih poplava, započeo je generalni elektro-strojarski remont koji s oko 250 000 maraka financira UNDP.

Kroz postrojenja ove crpne stanice prolaze oborinske vode grada Orašja  i kanalizacija a tijekom prošlogodišnjih poplava posredstvom te crpne stanice spašeno je Orašje od mogućih voda koje su se mogle iz rijeke Save, kanalizacijskim sustavom preliti u gradske šahtove.

Ova faze radova trebala bi biti završena do 15. listopada ove godine, a u tijeku su i pregovori  sa Švedskim fondom za obnovu i razvoj, koji bi trebao obnoviti objekt crpne stanice i dovesti ga u stanje kakvo je bilo nakon gradnje prije tridesetak godina, doznaje Fena u uredu općinskog načelnika.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI