Image0

14.11.2015 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: Akta.ba

Počela rekonstrukcija puta kroz Međiđu srednju

U okviru realizacije Sporazuma o rekonstrukciji ( rehabilitacije ) lokalne ceste Međiđa Gornja-Kerep u toku su radovi druge dionice kroz Međiđu Srednju.

U okviru realizacije Sporazuma o rekonstrukciji ( rehabilitacije ) lokalne ceste Međiđa Gornja-Kerep u toku  su radovi druge dionice kroz Međiđu Srednju u Gradačcu.

Trenutno se radi na frezanju i drobljenju postojećeg asfalta i priprema za prostiranje novog sloja asfalta. Ugovor je vrijedan 536.729,83 KM a izvođač radova je „Balegem“ d.o.o. Gradačac.

Po završetku ove faze radova očekuje se spremnost da se radovi nastave kroz Međiđu Donju i do Kerepa spajanjem sa regionalnim  puem Kerep – Zelinja.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI