Seminar za nastavnike informatike

05.01.2013 |

Najave / SEMINARI I EDUKACIJE

Izvor: Fena

Seminar za nastavnike informatike

Udruženje nastavnika i profesora Informatike eduIT u saradnji sa Ministarstvom za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo organizira seminar za nastavnike i profesore informatike.

Udruženje nastavnika i profesora Informatike eduIT u saradnji sa Ministarstvom za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo organizira seminar za nastavnike i profesore informatike.

Seminar će obrađivati temu ''Društvene mreže u sistemu obrazovanja- prednosti i mane''.

Cilj seminara je aktiviranje nastavnika i profesora osnovnih i srednjih škola za upotrebu društvenih mreža kao medija komuniciranja u svrhu obrazovanja i društveno odgovornog ponašanja.

Seminar će biti održan 11. januara sa početkom u 08. 45 sati u hotelu Hollywood- Ilidža.
 

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI