25.05.2015 |
Najave / SEMINARI I EDUKACIJE
Izvor: eKapija.ba
Ministarstvo razvoja i poduzetništva TK nastavlja sa održavanjem besplatnih seminara o postupcima, načinima uvođenja različitih tipova certifikata po međunarodnim standardima za predstavnike malih i srednjih preduzeća i obrta.
Ministarstvo razvoja i poduzetništva Tuzlanskog kantona nastavlja sa održavanjem besplatnih seminara o postupcima, načinima uvođenja različitih tipova certifikata po međunarodnim standardima za predstavnike malih i srednjih preduzeća i obrta sa područja Tuzlanskog kantona. Tako će se u prostorijama Udruženja za razvoj NERDA u četvrtak 28. maja 2015. godine u terminu od 11.00 - 14.00h održati posljednji od pet planiranih seminara, a na temu uvođenja certifikacije po BS 16001:2009 i EN ISO 50001:2011 Standard za Energetske menadžment sisteme, koji će prezentirati Biljana Smajić, projekt menadžer u NERDA Tuzla.
Pozivaju se svi zainteresirani privredni subjekti sa područja Kantona da uzmu učešće na navedenom seminaru, a ispunjen prijavni obrazac potrebno je dostaviti putem e-mail-a minrp@tk.kim.ba ili putem tel/fax-a 035 369 352 najkasnije dva dana prije datuma održavanja seminara.
Dnevni red seminara će biti naknadno dostavljen prijavljenim učesnicima.
Više informacija o seminarima i potrebnu dokumentaciju za prijavu za učešće možete pronaći na službenoj web stranici Ministarstva razvoja i poduzetništva Tuzlanskog kantona: http://www.mrptk.ba/javnipozivi.php?g=2015&jpid=16.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.