Kako lakše do zaposlenja - prvi intervju za posao

25.04.2017 |

Najave / SEMINARI I EDUKACIJE

Izvor: Akta.ba

Kako lakše do zaposlenja - prvi intervju za posao

Edukacija je dizajnirana kao visoko interaktivna sa igrom uloga učesnika.

Ponuda poslova je malena, a broj prijava ogroman. Firme su zagušene biografijama zainteresiranih i raznim motivacijskim pismima i molbama. Firme prvenstveno moraju voditi posao, imati dobre radnike je dio vođenja posla i stoga na potragu za dobrim kandidatom izdvajaju puno vremena.

Zbog tako kratkih rokova i velikog pritiska, vaš prvi dojam mora biti besprijekoran. To se odnosi na prvi susret s vašom biografijom (CV) podjednako koliko i na vaš dojam prilikom razgovora za posao. Najbolji prvi dojam ostavljaju entuzijasti.

Edukacija je namijenjena svim osobama koje nemaju iskustva u predstavljanju sebe i svojih poslovnih potencijala, te svim onima koji su u potrazi za zaposlenjem ili žele da promijene trenutno radno mjesto.

Edukacija je dizajnirana kao visoko interaktivna sa igrom uloga učesnika.

Mjesto održavanja: prostorije SMART Resursnog centra u ulici Gradačačka bb, Sarajevo (odmah pored Malezijskog mosta).

Datum: 24. 05. 2017

Vrijeme: 15:00

Cijena: 49 KM

Vrijeme: 15:00 - 1800h

Cijena: 49,00 KM + PDV

Edukator: Slaviša Prorok, trener SMART Resursnog centra i ADS BiH više od 10 godina koji ima dugogodišnje iskustvo u realizaciji edukativnih treninga u obrazovanju odraslih.

PROGRAM EDUKACIJE

Učesnici/ce će se upoznati sa 7 stvari koje se moraju uraditi odmah kako bi povećali šansu za bolji posao, te proći:

  • Testiranje kandidata za posao
  • Prijedlog odgovora na česta pitanja na intervjuu za posao
  • Grupni intervju za posao
  • Kako se izražavati na intervjuu za posao?
  • Koja pitanja vi možete postaviti tokom intervjua za posao?
  • Najčešće greške prilikom intervjua za dobijanje posla
  • Najčešća pitanja na intervjuu za posao
  • Kako da odgovorite na četiri ključna pitanja na razgovoru za posao
  • Šta je zadatak nakon obavljenog razgovora?

Trening je dio šireg edukacijskog programa koji se sastoji od 2 treninga tj.

  1. CV i motivaciono pismo i
  2. Kako lakše do zaposlenja – prvi intervju za posao.

Polaznicima se nudi popust od 20% pri upisu na oba treninga u sklopu ovog edukacijskog programa.

 

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI