
03.10.2017 |
Pauza / ŽIVOT I ZDRAVLJE
Izvor: Akta.ba
Lutrija BiH snimila je novi spot i pjesmu ''Izađi i bori se'' u suradnji s fudbalskim klubovima Željezničar, Sarajevo i Čelik.
Lutrija BiH snimila je novi spot i pjesmu ''Izađi i bori se'' u suradnji s fudbalskim klubovima Željezničar, Sarajevo i Čelik. Riječ je o navijačkoj himni u kojoj je učestvovao i umjetnički sastav udaraljki poznat kao ''Drum Orchestra''. Spot je sniman na stadionima klubova u Sarajevu i Zenici, a u spotu se pojavljuju i fudbaleri ova tri kluba.
''Ponosni smo na naš novi projekat koji ima za cilj da podrži bh. sport, podari mu jednu novu zabavnu dimenziju, ali i prenese snažnu poruku o borbi, opstanku i ljubavi prema fudbalu. Naša zemlja ima jako puno potencijala i mnogo talentovanih mladih ljudi koji stvaraju izvanredne rezultate u svim sportovima. Oni trebaju podršku svih nas, a Lutrija BiH kao društveno dogovorna kompanija nastoji kreirati bolji sportski ambijent za te mlade ljude i uvjeriti ih da sport u Bosni i Hercegovini ima svijetlu budućnost. Vjerujemo da će ova pjesma dodatno zagrijati navijačku atmosferu na fudbalskim utakmicama, ali i da će se jednoglasno pjevati i na nastupima našeg nacionalnog tima'', poručili su iz Lutrije BiH.
Himna ‘’Izađi i bori se’’ pripada pop-rock žanru, a namijenjena je navijačima svih fudbalskih klubova u BiH. Pjesma prenosi univerzalnu poruku o fudbalu kao jedinstvenom sportu koji spaja ljudi svih religija i generacija.
Spot i pjesma će uskoro biti objavljeni.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.