Osmomartovsko druženje u SCC-u: "Vispak poklanja damama"

06.03.2018 |

Pauza / ŽIVOT I ZDRAVLJE

Izvor: Akta.ba

Osmomartovsko druženje u SCC-u: "Vispak poklanja damama"

Sve dame i njihovi pratioci imat će priliku da degustiraju Vispakove poslastice.

Bosanskohercegovačka prehrambena industrija Vispak iz Visokog će u četvrtak 8. marta povodom Dana žena u Sarajevo City Center-u (SCC) prirediti druženje sa porukom "Vispak poklanja damama" u okviru kojeg će kuhari pripremati poslastice iz programa Laganini i palačinke sa Stampi kremom.

"Sve dame i njihovi pratioci imat će priliku da se druže od 13 – 17 sati u prizemlju SCC-a (na ljubičastom tepihu) i degustiraju Vispakove poslastice koje će pripremati profesionalci iz Udruženja BH. kuhari, a šarmantni promoteri će ih darovati "Tako lako" supama sa čestitkom povodom ovog međunarodnog praznika", stoji u saopćenju iz Vispaka.

 

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI