Azel Trebinje
Nisu predavali pazar pa oštetili poslodavca za skoro 40.000 KM
M.R. i B.Z. osumnjičeni su da su oštetili privrednog subjekta za 36.375,50 KM i protiv njih je podnesen izvještaj Okružnom javnom tužilaštvu u Trebinju.
M.R. i B.Z. osumnjičeni su da su oštetili privrednog subjekta za 36.375,50 KM i protiv njih je podnesen izvještaj Okružnom javnom tužilaštvu u Trebinju, saopšteno je iz nadležne Policijske uprave.
Kako saznaju mediji, oštećen je privredni subjekt "Azel d.o.o.".
Naime, oni su osumnjičeni da su u potpunosti izbjegavali predavanje pazara ili da su dio pazara predavali u banku a dio ostavljali sebi.
Osumnjičeni su poslodavcu dostavljali uplatnice bez pečata banke sa falsifikovanim potpisima službenika banke.
Kako stoji u saopštenju, osumnjičeni su prevaru izvršili u periodu od 9. oktobra 2021. godine do 15. avgusta 2022. godine.
"Njima se na teret stavljaju krivična djela ‘Utaja’, ‘Falsifikovanje ili uništavanje službene isprave’ i ‘Zloupotreba povjerenja’", stoji u saopštenju.
Izvještaj je podnijela Policijska uprava Trebinje Okružnom javnom tužilaštvu tog grada.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video? Pošaljite na Viber +387 60 3315503 ili na mail urednik@akta.ba ili putem Facebooka i podijeliti ćemo je sa hiljadama naših čitatelja.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Akta.ba.