
19.08.2024 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Akta.ba
Nakon koncerta Denisa Sulte, koji je sinoć održan na Vilsonovom šetalištu, radnici KJKP "Rad" danas su očistili čitav prostor.
Nakon koncerta Denisa Sulte, koji je sinoć održan na Vilsonovom šetalištu, radnici Kantonalnog javno-komunalnog preduzeća "Rad" danas su očistili čitav prostor.
Iz preduzeća 'Rad' kažu da nakon okončanja koncerta nisu bili u mogućnosti da očiste prostor zbog bine koja je postavljena, ali djelimično i zbog koncerta koji je trajao do jutarnjih sati.
"Naš tim je marljivo radio na vraćanju područja u prvobitno stanje, osiguravajući da sav otpad koji je ostao nakon koncerta bude efikasno uklonjen", saopćili su iz KJKP „Rad“.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.