
15.05.2009 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Fena

Pripreme za rekonstrukciju zgrade JP Elektroprivreda BiH (JP EPBiH), u koju će se, po završetku obimnih radova, useliti Vlada Federacije BiH, privode se kraju, saopćeno je 15. maja 2009. godine iz EPBiH.
Na tender za izvođenje građevinsko-zanatskih i instalaterskih radova s ponudama se javilo šest firmi - Unioninvest Sarajevo, Miprogradnja Ilijaš (konzorcij), Ans Drive Sarajevo, Unigradnja Sarajevo, Konstrukcije Mostar (konzorcij) i austrijska kompanija Strabag AG.
Ponude se kreću od 20 do 26 miliona KM, a ko će biti izvođač zahtjevnih radova znat će se tek kada tenderska komisija završi detaljnu evaluaciju ponuda, koja je u toku, što će biti obavljeno do polovine juna.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.