09.08.2008 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Fena
Načelnik općine Tuzla Jasmin Imamović primio je federalnog ministra prometa i komunikacija Naila Šećkanovića i tehničkog direktora Direkcije fedralnih cesta Mirsada Dizdarevića sa saradnicima, saopćeno je iz Općine Tuzla.
Ministar Šećkanović i načelnik Imamović zaključili su da je gradnja federalne ceste od bolnice Kreka do petlje Šićki Brod osnovni prioritet Vlade Federacije, Direkcije federalnih cesta, Tuzlanskog kantona i Općine Tuzla.
"Svi pomenuti subjekti će učiniti maksimum da se dovrši postupak započete eksproprijacije a da bi se što prije pristupilo gradnji petlje Šićki Brod i putnog pravca do bolnice Kreka", navodi se u saopćenju.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.