Izaslanstvo Grada Mostara u posjeti Danskoj

06.09.2007 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Fena

Izaslanstvo Grada Mostara u posjeti Danskoj

Gradonačelnik Mostara Ljubo Bešlić zajedno s načelnikom Odjela za organizaciju, pravne poslove i opću upravu Predragom Šupljeglavom i glavnom savjetnicom gradonačelnika Radmilom Komadina borave ovaj tjedan u općini Vejle u Danskoj, priopćeno je iz Ured za odnose s javnošću Grada Mostara.

Izaslanstvo Grada Mostara zajedno s predstavnicima općina Grude, Čitluk, Jablanica, Konjic, Posušje, Trebinje, Ljubuški te Saveza općina i gradova FBiH i RS-a, Agencije za državnu službu FBiH, i još nekih državnih institucija i ministarstava sudjeluju u Danskoj na završnim razgovorima oko realizacije projekta osnivanja škole za javnu upravu za regiju Hercegovine, a koja treba biti organizirana u Mostaru.

Na ovom projektu radi se već nekoliko godina, a njegova realizacija trebala bi u budućnosti stvoriti preduvjete za kvalitetno edukaciju kadrova u lokalnoj upravi, odnosno stvaranje učinkovite i kompetentne administracije kao kvalitetnog servisa građana, stoji u priopćenju.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI