Radit će se rehabilitacija regionalnog puta dionica Bistrica - Podgrab

15.06.2020 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: Akta.ba

Autor: Elvira Kokor

Radit će se rehabilitacija regionalnog puta dionica Bistrica - Podgrab

Počinje izvođenje radova na rehabilitaciji regionalnog puta R-446a, dionica Bistrica - Podgrab, u zoni Olimpijskog centra Jahorina, u dužini od 2,25 km.

Počinje izvođenje radova na rehabilitaciji regionalnog puta R-446a, dionica Bistrica - Podgrab, u zoni Olimpijskog centra Jahorina, u dužini od 2,25 km.

Putevi Republike Srpske objavili su tender za posao vrijedan 786.324,79 KM.

Rok za prijave za zainteresovane izvođače otvoren je do 06. jula ove godine.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI