Akta header logo
Pocetna link logo

vijesti

Registar link logo

registar

Tenderi link logo

tenderi

logo
VIJESTI
INVESTICIJE
KAPITAL
EU
NAJAVE
LIČNOSTI
KARIJERA
PAUZA
ANALIZE
PODCAST
PROMO
Akta headerlogo
VIJESTI
Bosna i HercegovinaRegijaSvijet
PAUZA
Inovacije i tehnologijeTurizam i gastroŽivot i zdravljeSportKultura i film
INVESTICIJE
ProjektiUrbanizamNekretnineImovina u stečajuPrivatizacija
PAUZA
Inovacije i tehnologijeTurizam i gastroŽivot i zdravljeSportKultura i film
KAPITAL
IzvještajiSvjetske berzeBH berzeDioniceBankarstvoLegislativa
PAUZA
Inovacije i tehnologijeTurizam i gastroŽivot i zdravljeSportKultura i film
EU
PolitikaEkonomijaFondoviNatoMapEu integracijeRiječi stručnjaka
PAUZA
Inovacije i tehnologijeTurizam i gastroŽivot i zdravljeSportKultura i film
NAJAVE
Konferencije i kongresiSajmovi i izložbeDogađajiSeminari i edukacije
PAUZA
Inovacije i tehnologijeTurizam i gastroŽivot i zdravljeSportKultura i film
LIČNOSTI
SvijetKultura i sportPrivreda i politikaKolumna
PAUZA
Inovacije i tehnologijeTurizam i gastroŽivot i zdravljeSportKultura i film
KARIJERA
LeadershipTips and tricks
PAUZA
Inovacije i tehnologijeTurizam i gastroŽivot i zdravljeSportKultura i film
PAUZA
Inovacije i tehnologijeTurizam i gastroŽivot i zdravljeSportKultura i film
PAUZA
Inovacije i tehnologijeTurizam i gastroŽivot i zdravljeSportKultura i film
ANALIZE
PAUZA
Inovacije i tehnologijeTurizam i gastroŽivot i zdravljeSportKultura i film
Akta footer logo

Poslujte bolje!

Instagram
Facebook
YouTube
Tiktok
LinkedIn
Viber
Twitter
Rss
POČETNA
  • Vijesti
  • Investicije
  • Kapital
  • Eu
  • Najave
  • Ličnosti
  • Karijera
  • Pauza
  • Analize
  • Podcast
  • Promo
REGISTAR
  • Pretraga registra
  • Ponuda usluga Registra
TENDERI
  • Pretraga Tendera i drugih Javnih poziva
  • Ponuda usluga Tenderi
PROMO
  • Pregled promo članaka
  • Ponuda promo usluga
AKTA.BA
  • O Nama
  • Kontakt
  • Cjenovnik
  • Certifikat izvrsnosti
  • Marketing
  • Medijsko pokroviteljstvo

Uslovi korištenjaPolitika privatnostiUređivačke smjerniceČesta pitanja

Copyright ©2005 - 2026 Akta.ba Sva prava zadržana.

Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača. Ova elektronska serijska publikacija registrovana je pod ISSN brojem: ISSN 1986-6968 (Online)

POČETNA
  • Vijesti
  • Investicije
  • Kapital
  • Eu
  • Najave
  • Ličnosti
  • Karijera
  • Pauza
  • Analize
  • Podcast
  • Promo
REGISTAR
  • Pretraga registra
  • Ponuda usluga Registra
TENDERI
  • Pretraga Tendera i drugih Javnih poziva
  • Ponuda usluga Tenderi
PROMO
  • Pregled promo članaka
  • Ponuda promo usluga
AKTA.BA
  • O Nama
  • Kontakt
  • Cjenovnik
  • Certifikat izvrsnosti
  • Marketing
  • Medijsko pokroviteljstvo

AKTA APLIKACIJA

Google play Akta aplikacijaapple store Akta aplikacija
paketomat

Foto: Canva

11.06.2025 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: Akta.ba

Autor: Semina Sadiković

JAVNA NABAVKA

Širi se mreža paketomata u Banjoj Luci: Tender vrijedan preko 239.000 KM

Preduzeće Pošte Srpske iz Banje Luke raspisalo je javnu nabavku za 14 novih paketomata, uređaja.

Preduzeće Pošte Srpske iz Banje Luke raspisalo je javnu nabavku za 14 novih paketomata, uređaja koji omogućavaju automatizovanu dostavu i preuzimanje pošiljki.

Ukupna procijenjena vrijednost postupka iznosi 239.315 KM bez PDV-a, javlja Akta.ba.

Tendersku dokumentaciju moguće je preuzeti do 3. jula 2025. godine, što je ujedno i rok za dostavljanje ponuda, najkasnije do 9:00 sati. Otvaranje ponuda zakazano je za isti dan u 10:00 sati u prostorijama Uprave preduzeća.

U izboru najpovoljnijeg ponuđača koristiće se kriterijum najniže cijene, a kompletna procedura neće se sprovoditi elektronskim putem, izuzev same e-aukcije.

Pošte Srpske već raspolažu određenim brojem paketomata postavljenih u više naselja Banje Luke, uključujući lokacije u Boriku, Adi, Obilićevu, kao i u TC Delta Planet i ulici Jovana Dučića.

Planiranom nabavkom dodatnih 14 uređaja, Pošte Srpske će proširiti mrežu i dostupnost ovih usluga, s posebnim fokusom na teritoriju Banje Luke.

Delta planet paketomati Pošte Srpske

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE FIRME

GRAD BANJA LUKA

Trg srpskih vladara 1 78000 Banja Luka

POŠTE SRPSKE A.D. Banja Luka

Ulica kralja Petra I Karađorđevića broj 93 78101 Banja Luka

POVEZANE VIJESTI

banjaluka

Inspekcija utvrdila nezakonitosti: Obustavljene izmjene regulacionih planova u Banjoj Luci

banjaluka

25.08.2026

|GRADSKA UPRAVA OSPORAVA ODLUKU

Inspekcija utvrdila nezakonitosti: Obustavljene izmjene regulacionih planova u Banjoj Luci

tenderi

Akta.ba izdvaja poslove vrijedne gotovo 40 miliona KM: Šta se gradi i nabavlja

tenderi

21.08.2026

|MILIONSKI TENDERI U AUGUSTU

Akta.ba izdvaja poslove vrijedne gotovo 40 miliona KM: Šta se gradi i nabavlja

vrtić

Radnici vrtića u Banjoj Luci traže povećanje plata od 10 posto

vrtić

21.08.2026

|TRI KLJUČNA ZAHTJEVA

Radnici vrtića u Banjoj Luci traže povećanje plata od 10 posto

banja luka

Spomenik od 1,7 miliona KM stiže u Banjaluku – bez jasne odluke i finansiranja

banja luka

21.08.2026

|NA INICIJATIVU GRADONAČELNIKA

Spomenik od 1,7 miliona KM stiže u Banjaluku – bez jasne odluke i finansiranja

BL parking

Naplata parkinga u Banjoj Luci ponovo počela: Vozačima od danas prijete kazne

BL parking

18.08.2026

|NAPLATA PONOVO NA SNAZI

Naplata parkinga u Banjoj Luci ponovo počela: Vozačima od danas prijete kazne

ćirilićni park

Ćirilični park u Banjoj Luci dobija dodatne staze i rasvjetu kroz nove radove

ćirilićni park

05.08.2026

|NASTAVAK UREĐENJA ĆIRILIĆNOG PARKA

Ćirilični park u Banjoj Luci dobija dodatne staze i rasvjetu kroz nove radove

osnovne namirnice

PSS pokrenuo akciju za ukidanje PDV-a na lijekove i osnovne životne namirnice

osnovne namirnice

27.07.2026

|AKCIJA ZA UKIDANJE PDV-A

PSS pokrenuo akciju za ukidanje PDV-a na lijekove i osnovne životne namirnice

dasešin

Vukanović optužio Dacešina, putopisac uzvratio: Nikada nisam uzimao novac na tuđi račun

dasešin

27.07.2026

|SARADNJA S POLITIČARIMA

Vukanović optužio Dacešina, putopisac uzvratio: Nikada nisam uzimao novac na tuđi račun

centar banja luka

Počinje izgradnja Centra za razvoj kreativnih industrija u Banjoj Luci uz podršku EU

centar banja luka

23.07.2026

|INVESTICIJA OD 1,5 MILIONA EURA

Počinje izgradnja Centra za razvoj kreativnih industrija u Banjoj Luci uz podršku EU

turisti

Banja Luka bilježi rekorde: Skok noćenja od 15 posto u maju

turisti

19.07.2026

|TURISTIČKI PROMET

Banja Luka bilježi rekorde: Skok noćenja od 15 posto u maju

voda

Ukinute restrikcije: Potkozarska sela ponovo imaju vodu

voda

12.07.2026

|KOMUNALNA INFRASTRUKTURA

Ukinute restrikcije: Potkozarska sela ponovo imaju vodu

hotel palas

Hotel "Palas" planira kredit od 33,5 miliona KM za refinansiranje i nastavak gradnje

hotel palas

09.07.2026

|SAZVANA SKUPŠTINA

Hotel "Palas" planira kredit od 33,5 miliona KM za refinansiranje i nastavak gradnje

vrtić

Vrtić u Banjoj Luci zatvoren nakon zaraze salmonelom među djecom i osobljem

vrtić

01.07.2026

|ZA 10 DANA POTVRĐENO 17 SLUČAJEVA

Vrtić u Banjoj Luci zatvoren nakon zaraze salmonelom među djecom i osobljem

Banja Luka

Banja Luka dodjeljuje zemljište bez naknade: Otvoren konkurs za gradnju porodičnih kuća

Banja Luka

01.07.2026

|PRILIKA ZA VLASTITI DOM

Banja Luka dodjeljuje zemljište bez naknade: Otvoren konkurs za gradnju porodičnih kuća

banja luka

Banja Luka uvodi taksu za kladionice od 25.000 KM

banja luka

22.06.2026

|PRIJEDLOG ODLUKE O KOMUNALNIM TAKSAMA

Banja Luka uvodi taksu za kladionice od 25.000 KM

Parking

Ministarstvo RS traži od Stanivukovića da povuče odluku o parkinzima u Banja Luci

Parking

01.06.2026

|UTVRĐENE NEPRAVILNOSTI

Ministarstvo RS traži od Stanivukovića da povuče odluku o parkinzima u Banja Luci

garaža BL

Banja Luka dobija modernu javnu garažu sa više od 500 parking mjesta

garaža BL

28.05.2026

|RJEŠENJE PARKINGA

Banja Luka dobija modernu javnu garažu sa više od 500 parking mjesta

GOSPODSKA

Novi izgled Banje Luke: Završen projekat rekonstrukcije Trga Krajine i Gospodske ulice

GOSPODSKA

18.05.2026

|STANIVUKOVIĆ OBJAVIO RJEŠENJE

Novi izgled Banje Luke: Završen projekat rekonstrukcije Trga Krajine i Gospodske ulice