
26.09.2015 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: SRNA
Za uređenje 25 kilometara kanalske mreže u Bijeljini Vlada RS obezbijedila je 2,4 miliona KM.
Za uređenje 25 kilometara kanalske mreže u Bijeljini Vlada RS obezbijedila je 2,4 miliona KM.
Direktor Javne ustanove "Vode Srpske" Dragan Anđelić je, nakon obilaska uređenih kanala u Semberiji, istakao važnost budućeg održavanja kanalske mreže, nasipa i crpnih stanica, u čiju je rekonstrukciju uloženo mnogo novca.
"U narednom periodu planirano je i uređenje dijela kanala Dašnica, koji prolazi kroz Bijeljinu", rekao je Anđelić.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.