13.05.2016 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: Akta.ba
Ministar saobraćaja i veza Neđo Trninić prisustvovao je svečanosti povodom puštanja u upotrebu obnovljenog perona u željezničkoj stanici Stanari.
Ministar saobraćaja i veza Neđo Trninić prisustvovao je svečanosti povodom puštanja u upotrebu obnovljenog perona u željezničkoj stanici Stanari. Niski peron površine 450 metara kvadratnih urađen je u saradnji Željeznica Republike Srpske i opštine Stanari. Lokalna zajednica je nabavila materijal, a Željeznice Republike Srpske izradile projekat, obezbijedile radnu snagu i mehanizaciju.
Ministar Trninić je izjavio da je ovo primjer angažovanosti i dobre saradnje lokalne zajednice i javnog preduzeća, a na dobrobit svih građana
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.