Seminari za nove poreske obveznike u Doboju i Bijeljini

08.06.2015 |

Najave / SEMINARI I EDUKACIJE

Izvor: eKapija.ba

Seminari za nove poreske obveznike u Doboju i Bijeljini

Poreska uprava Republike Srpske održaće seminar za nove poreske obveznike (pravna lica i preduzetnike), koji su se registrovali u prvom kvartalu na području Doboja i Bijeljine.

Poreska uprava Republike Srpske održaće seminar za nove poreske obveznike (pravna lica i preduzetnike), koji su se registrovali u prvom kvartalu na području Doboja i Bijeljine.

Seminar za novoregistrovane poreske obveznike iz Doboja održaće se u prostorijama Privredne komore RS, dana 09.06.2015. u 10 časova, a za novoregistrovane poreske obveznike sa područja Bijeljine, takođe u prostorijama Privredne  komore, 10.06.2015. godine, sa početkom u 11 časova.

Ovom prilikom novi poreski obveznici će se detaljnije upoznati sa primjenom propisa iz nadležnosti Poreske uprave, a to su porez na dohodak, dobit, doprinose, fiskalizaciju, takse i nepokretnosti.

Cilj poreske edukacije novih poreskih obveznika je postizanje discipline u vezi sa prijavljivanjem i plaćanjem poreskih obaveza, kao i povećanje stepena dobrovoljnog izvršavanja obaveza, te unapređenje rada na polju poštivanja zakona.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI