banjaluka

29.11.2023 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Akta.ba

POTVRDIO STANIVUKOVIĆ

Prvi pametni semafori pušteni u rad u Banjaluci

Prvi pametni semafori su pušteni u rad, potvrdio je Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke.

Prvi pametni semafori su pušteni u rad, potvrdio je Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke.

Naveo je da su u sklopu projekta jednosmjernog saobraćaja u užem centru našeg grada implementirali pamentne semafore na dvije najvažnije raskrsnice koji će svoj rad prilagođavati trenutnom opterećenju saobraćaja. 

"Ovo je pretposlednji važan korak ka rasterećenju i uspostavi koncepta jednosmjernog saobraćaja. Ostaje nam još najveća kružna raskrsnica, kod "Ekvatora", a čiji završetak radova očekujemo u toku naredne sedmice. Kada završimo sve radove u sklopu projekta jednosmjernog saobraćaja, tek tada možemo vidjeti puni efekat svih preduzetih mjera!", naglasio je Stanivuković.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI