banjaluka

30.01.2024 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Akta.ba

bh. državljani moraju plaćati

Stanivuković svim građanima Srbije poklonio besplatno parkiranje u Banjaluci

Stanivuković je na društvenim mrežama poručio da ovo radi u znak zahvalanosti prema "matici Srbiji".

Gradonačelnik Banjaluka  Draško Stanivuković odlučio je i ove godine pokloniti besplatan parking građanima Srbije na području koje administrativno pripada ovom gradu.

Stanivuković je na društvenim mrežama poručio da ovo radi u znak zahvalanosti prema "matici Srbiji".

"U znak zahvalnosti za svu podršku koju nam naša matica Republika Srbija pruža permanentno godinama unazad donijeli smo odluku da i tokom 2024. godine građani koji posjeduju vozilo sa registarskim oznakama Republike Srbije besplatno parkiraju na teritoriji grada Banjaluke. Banjaluke je zahvalna", poručio je Stanivuković.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI