traktori

Foto: Nezavisne

31.01.2024 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: SRNA

Nezadovoljni radom gradonačelnika

Traktorima ispred gradske uprave zbog neisplaćenih subvencija

Veći broj poljoprivrednika okupio se danas sa traktorima ispred zgrade Gradske uprave Banja Luka.

Veći broj poljoprivrednika okupio se danas sa traktorima ispred zgrade Gradske uprave da bi iskazali nezadovoljstvo radom gradonačelnika Banje Luke Draška Stanivuković, koji, kako kažu, nije isplatio subvencije predviđene budžetom iz 2023. godine.

Poljoprivrednici su naveli da je Stanivuković najavio da će biti isplaćen dio tih sredstava, ali da nije precizirao koliko tačno.

Predsjednik Mjesne zajednice Donja Kola Srđan Ćutković rekao je da su subvencije za poljoprivrednike potrošene na kružne raskrsnice, pješačke prelaze i rušenje "Krajiške kuće" gdje poljoprivrednici više ne mogu da prodaju svoje proizvode. 

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI