
Foto: Ilustracija
09.06.2024 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: SRNA
Raspravljano je i o stanju distributivne mreže, investicionom ciklusu koji sprovodi "Elektroprivreda".
Na kolegijumu direktora "Elektroprivrede Republike Srpske" konstatovano je da snabdijevanje krajnjih korisnika strujom teče po planu i da uprkos lošoj hidrološkoj godini neće biti problema.
Na kolegijumu, koji je održan u prostorijama Rudnika i termoelektrane /RiTE/ "Ugljevik", uprava Matičnog preduzeća upoznala se sa remontnim aktivnostima u RiTE "Ugljevik", koji se odvija po planu i u predviđenim rokovima.
Iz "Elektroprivrede RS" saopšteno je da je na kolegijumu direktora razmatrana aktuelna situacija u svim preduzećima u sklopu Holdinga.
"Remontne aktivnosti se sprovode po unaprijed donesenom planu i za sada nema poteškoća u njihovoj realizaciji. Nakon završetka remonta RiTE "Ugljevik" sljedeći je na redu RiTE "Gacko", navodi se u saopštenju.
Iz ERS-a su dodali da su razmatrani detalji u vezi sa potpisivanjem novog kolektivnog ugovora sa Sindikatom.
"Raspravljano je i o stanju distributivne mreže, investicionom ciklusu koji sprovodi "Elektroprivreda", poteškoćama sa kojim se susreću u radu", ističe se u saopštenju.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.