
20.05.2008 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Fena

Izgradnja nove zgrade višegradskog Doma zdravlja,
kako je najavljeno, bit će završena do kraja ovogodišnje građevinske
sezone, a vrijednost investicije je oko dva miliona KM.
U novom objektu će biti smještene ambulante porodične medicine i Centar za mentalno zdravlje.
U
Domu zdravlja u Višegradu potvrđeno je da su radovi usklađeni s
predviđenom dinamikom i napominju da je objekt nedavno pokriven.
Radove finansiraju Vlada RS-a i Administrativna služba Višegrada.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.