"Siemens dobio posao u Dubaiju vrijedan 200 mil EUR

29.11.2008 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Fena

"Siemens dobio posao u Dubaiju vrijedan 200 mil EUR

Njemački industrijski konglomerat "Siemens" objavio je da je potpisao 200 miliona eura (258 miliona američkih dolara) vrijedan posao dobavljanja dviju velikih električnih transformatora u Dubai.

Kupac je državna komunalna tvrtka, a transformatori će služiti opskrbi energijom novih infrastrukturnih projekata, javljaju svjetske agencije.


*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI