
29.11.2008 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Fena

Njemački industrijski konglomerat "Siemens" objavio je da je potpisao 200 miliona eura (258 miliona američkih dolara) vrijedan posao dobavljanja dviju velikih električnih transformatora u Dubai.
Kupac je državna komunalna tvrtka, a transformatori će služiti opskrbi energijom novih infrastrukturnih projekata, javljaju svjetske agencije.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.