
11.03.2008 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Fena

Proizvodnja u pogonima Drvne industrije "Nova DIPO" iz Gornjih Podgradaca kod Bosanske Gradiške u ponedjeljak je, nakon višegodišnjeg prekida, nastavljena.
U prvoj fazi proizvodnje posao je osiguran za 70 radnika, a planirano povećanje iskorištenosti instaliranih kapaciteta pratit će i zapošljavanje novih radnika.
Predviđeno je stavljanje u funkciju i pogona za proizvodnju namještaja.
Novi vlasnik ``Nove DIPO`` je firma "Niskogradnja" iz Laktaša.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.