Bosanska Gradiška: Fabrika "Nova DIPO" počela proizvodnju

11.03.2008 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Fena

Bosanska Gradiška: Fabrika "Nova DIPO" počela proizvodnju

Proizvodnja u pogonima Drvne industrije "Nova DIPO" iz Gornjih Podgradaca kod Bosanske Gradiške u ponedjeljak je, nakon višegodišnjeg prekida, nastavljena.

U prvoj fazi proizvodnje posao je osiguran za 70 radnika, a planirano povećanje iskorištenosti instaliranih kapaciteta pratit će i zapošljavanje novih radnika.

Predviđeno je stavljanje u funkciju i pogona za proizvodnju namještaja.

Novi vlasnik ``Nove DIPO`` je firma "Niskogradnja" iz Laktaša.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI