Od petka u funkciji i druga linija kosog lifta na Ciglanama

07.05.2020 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: Akta.ba

Od petka u funkciji i druga linija kosog lifta na Ciglanama

Gradnja novog kosog lifta, prve linije, u sarajevskom naselju Ciglane završena je u predviđenom roku početkom prošle godine.

U petak, 8. maja 2020. godine u 11 sati predstavnici Općine Centar Sarajevo, na čelu sa načelnikom, Nedžadom Ajnadžićem, će ozvaničiti završetak rekonstrukcije i druge linije kosog lifta na Ciglanama.

Gradnja novog kosog lifta, prve linije, u sarajevskom naselju Ciglane završena je u predviđenom roku početkom prošle godine.

 

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI