
02.06.2021 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: Akta.ba
U okviru navedenih radova biće sanirana saobraćajnica u dužini od 350 metara, a završetak radova je planiran za 30 dana.
U ponedjeljak 31. maja 2021. godine radnici firme "Grakop" započeli su sanaciju saobraćajnice u Tepebašinoj ulici.
Općina Centar je kao finansijer projekta iz svog budžeta izdvojila 158.549 KM za realizaciju ovog projekta.
U okviru navedenih radova biće sanirana saobraćajnica u dužini od 350 metara, a završetak radova je planiran za 30 dana.
Sanacija podrazumijeva uklanjanje starog sloja asfalta, te ivičnjaka i uličnih rešetki, nakon čega će biti položen novi sloj asfalta.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.