
09.09.2013 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: eKapija.ba
Trenutno se izvode radovi na rekonstukciji zgrade Osnovne škole u Mokronozima . Vrednost investicije je 25.000 KM, a planirana je zamjena prozora i ulaznih vrata, kao i izrada nove demit fasade.
Prema planu kapitalnih investicija opštine Rudo, za 2013. godinu, u toku su radovi na nekoliko lokacija i objekta.
Trenutno se izvode radovi na rekonstukciji zgrade Osnovne škole u Mokronozima . Vrednost investicije je 25.000 KM, a planirana je zamjena prozora i ulaznih vrata, kao i izrada novedemit fasade. Po rječima direktora KP „Usluga „Rudo, rok za završetak radova je 30 dana od dana početka izvođenja, i očekuje se da će se planirani radovi izvesti u ugovorenom roku.
Osim ovog objekt, radi se i rekonstrukcija zgrade Osnovne škole na Uvcu. Vrijednost radova je 10.000 KM. Planirana je zamjena podova i izrada zaštitne ograde na igralištu, kao i izrada ulazne kapije u školsko dvorište. Završetak radova očekuje se krajem ove sedmice. Izvođač radova na oba objekta je KP „Usluga“ Rudo.
Počeli su i radovi na mostu Stupčanik u Štrpcima. Vrijednost investicije je 21.704 KM .Izvođač radova je preduzeće „Electric RPA“ iz Višegrada.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.