03.11.2014 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: eKapija.ba
Načelnik opštine Rudo, Rato Rajak, juče je, u prisustvu velikog broja građana, svečano otvorio Sportsku dvoranu u Rudom. Ističući značaj ovog objekta za sve ljubitelje sporta i žaljenje što su mnoge generacije morale da treniraju u školskoj sali.
Načelnik opštine Rudo, Rato Rajak, juče je, u prisustvu velikog broja građana, svečano otvorio Sportsku dvoranu u Rudom. Ističući značaj ovog objekta za sve ljubitelje sporta i žaljenje što su mnoge generacije morale da treniraju u školskoj sali, načelnik opštine, izrazio je nadu da će rezultati sportista ubuduće biti sigurno još bolji.
Nakon toga, građani opštine Rudo uživali su u turniru u malom fudbalu. Učešće su uzele ekipe mjesnih zajednica ove opštine.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.