14.07.2016 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: SRNA
Posao za 2.500 radnika i građevinsku industriju u Republici Srpskoj.
Kompanija "Delta holding" najavila je da će početkom sljedeće godine početi izgradnju tržnog centa u Banjaluci u koji će biti uloženo 60 miliona eura i otvoreno 2.500 radnih mjesta.
Iz ove kompanije je saopšteno da će to biti najveća investicija u Republici Srpskoj i uposliće građevinsku industriju RS-a.
"Banjaluka će dobiti moderan objekat koji će na bruto površini od 60.000 metara kvadratnih ponuditi posjetiocima najpoznatije svjetske brendove, zabavne sadržaje za cijelu porodicu, restorane, kafiće", navodi se u saopštenju.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.