
19.09.2017 |
Filantropi
Izvor: Akta.ba
Djeca iz obdaništa "Naša djeca" šetnjom upozorenja kroz centar grada poslali jasne poruke da žele zdravu, čistu okolinu i svjež zrak.
Djeca iz obdaništa "Naša djeca" su jutros u okviru manifestacije "Europska sedmica mobilnosti" šetnjom upozorenja kroz centar grada poslali jasne poruke da žele zdravu, čistu okolinu i svjež zrak.
Nakon šetnje, upriličen je prijem za najmlađe u multimedijalnoj sali Općine Gračanica gdje im se kao domaćin obratila i zahvalila na učešću zamjenica načelnika, Aida Hodžić, šef službe za prostorno uređenje te im uručila skromne poklone.
Napominjemo da se "Europska sedmica mobilnosti" u Gračanici održava od 17.- 23.09.2017. godine a juče je povodom toga održana trka gradskim ulicama gdje su učešće uzeli učenici osnovnih i srednjih škola.
Sutra je na rasporedu Edukacija na temu EKO vožnja od 12:00 sati (Srednjoškolski centar) te Biciklistički defile kroz grad od 17:00 sati.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.