
15.03.2013 |
Najave / SEMINARI I EDUKACIJE
Izvor: eKapija.ba
Seminar daje odgovore na pitanja kako i kakav srednji i top menadžment izgrađujemo u našim kompanijama, kao i preporuke kako oni treba da rade sa svojim zaposlenima.

"Rad sa zaposlenima" tema je seminara koji u Banjoj Luci organizuje ASEE d.o.o. 19. i 20. marta.
Ciljna grupa: Top i srednji menadžment
Osnovne teme:
Seminar daje odgovore na pitanja kako i kakav srednji i top menadžment izgrađujemo u našim kompanijama, kao i preporuke kako oni treba da rade sa svojim zaposlenima.
Mjesto i vrijeme održavanja:
Banja Luka, Motel Golden Card, I.G. Kovačića 4c, od 09:00 - 17:00
Predavač: Željko Jandrić, Senior Associate
PRIJAVE
office@asee.ba rasema.dzinalija@asee.biz M +387 62 331 910, kontakt osoba: Rasema Džinalija T/F+387 33 624 030
Prijave slati najkasnije sedam ( 7) dana prije početka seminara, do 12.3.2013.
Napomena: Na 5 prijavljenih zaposlenika iz iste kompanije, odobravamo popust od 20%
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.