Seminar "Rad sa zaposlenima", 19. i 20. marta u Banjoj Luci

15.03.2013 |

Najave / SEMINARI I EDUKACIJE

Izvor: eKapija.ba

Seminar "Rad sa zaposlenima", 19. i 20. marta u Banjoj Luci

Seminar daje odgovore na pitanja kako i kakav srednji i top menadžment izgrađujemo u našim kompanijama, kao i preporuke kako oni treba da rade sa svojim zaposlenima.

"Rad sa zaposlenima" tema je seminara koji u Banjoj Luci organizuje ASEE d.o.o. 19. i 20. marta.

Ciljna grupa: Top i srednji menadžment

Osnovne teme:

  • Osnovne karakteristike tipičnih stilova saradnika
  • Kako se prilagoditi ljudima različitih stilova.
  • Zabluda o idealnom menadžeru
  • Emocionalna inteligencija
  • Misija obrazovanja menadžera i lidera
  • Obučavanje i usmjeravanje saradnika
  • Mentorstvo
  • Kako ljudi uče?
  • Izgradnja saradnika
  • Lojanost
  • Davanje feedback-a
  • Otkaz i otpuštanje saradnika
  • Motivacija
  • Delegiranje
  • Nadležnost, ovlašćenje, posvećenost
  • Podržavanje kvalitetnih saradnika
  • Balans privatnog i poslovnog života
  • Da li su zaposleni kritični faktor konkurentske prednosti naših kompanija i u ovo doba krize?
  • Kako sa njima radimo i koliko uspješno upravljamo?

Seminar daje odgovore na pitanja kako i kakav srednji i top menadžment izgrađujemo u našim kompanijama, kao i preporuke kako oni treba da rade sa svojim zaposlenima.

Mjesto i vrijeme održavanja:

Banja Luka, Motel Golden Card, I.G. Kovačića 4c, od 09:00 - 17:00

Predavač:    Željko Jandrić, Senior Associate

PRIJAVE

office@asee.ba    rasema.dzinalija@asee.biz  M  +387 62 331 910, kontakt osoba: Rasema Džinalija  T/F+387 33 624 030
Prijave slati najkasnije sedam  ( 7) dana prije početka seminara, do 12.3.2013. 

Napomena: Na 5 prijavljenih zaposlenika iz iste kompanije, odobravamo popust od 20%  

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI