13.05.2013 |
Najave / SEMINARI I EDUKACIJE
Izvor: eKapija.ba
Seminar odgovara na pitanje kako preuzeti kontrolu nad svojim životom barem malo više nego prije - što je i cilj svakog poboljšanja, korak po korak.
U organizaciji ASEE u Sarajevu će se 15. i 16. maja održati seminar pod nazivom: „Upravljanje vremenom - Time Managmant“.
Zašto doći na ovaj dvodnevni seminar?
Upravljanje vremenom je zapravo upravljanje sobom i prava motivacija za to, nažalost, često nailazi kada nam se nešto dogodi. Tada se sjetimo da bismo mogli nešto uraditi. Seminar odgovara na pitanje kako preuzeti kontrolu nad svojim životom barem malo više nego prije - što je i cilj svakog poboljšanja, korak po korak. I naravno, kako nastaviti. Istina u ovoj oblasti je u određivanju prioriteta tj. što Vam je u životu zaista važno, malim zrncima prakse i mudrosti i stalnom razmišljanju kako uštedjeti vrijeme. Puno životno primjenjivih savjeta da bi zadovoljniji dolazili i izlazili s posla.
Osnovne teme:
Dio I - JESTE
Dio II - ŽELIM
Dio III - TREBA
Više informacija na: http://www.asee.biz/?page=148&g=1&a=41.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.