
19.03.2014 |
Najave / SEMINARI I EDUKACIJE
Izvor: eKapija.ba
Seminar daje odgovore na pitanja kako izgrađujemo srednji menadžment i top menadžment u našim kompanijama, kao i preporuke kako oni treba da rade sa svojim zaposlenima.
ASEE d.o.o. Banja Luka organizuje seminar "Rad sa zaposlenima“" u Sarajevu 27. i 28.3.2014. godine
Ciljna grupa: Menadžeri, direktori, šefovi odjela
Osnovne teme:
Da li su zaposleni kritični faktor konkurentske prednosti naših kompanija i u ovo doba krize? Kako sa njima radimo i koliko uspješno upravljamo?
Seminar daje odgovore na pitanja kako izgrađujemo srednji menadžment i top menadžment u našim kompanijama, kao i preporuke kako oni treba da rade sa svojim zaposlenima.
Predavač: Željko Jandrić, ASEE Senior Associate
Mjesto i vrijeme održavanja
Sarajevo, Hotel Hollywood, Dr. Mustafe Pintola 23 od 09-17h
Prijave
Prijave slati najkasnije sedam ( 7) dana prije početka seminara na e-mail: office@asee.ba rasema.dzinalija@asee.ba rasema.dzinalija@adizes.rs ili zvati na: 033 624 030, 062 331 910
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.