
05.02.2007 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Fena
Direktor Internacionalnog festivala Sarajevo "Sarajevska zima" Ibrahim Spahić zahvalio se Javnom preduzeću "GRAS" za suradnju na projektu predstojećeg otvaranja ovogodišnje "Sarajevske zime".

"GRAS" će, naime, učestvovati u ceremoniji otvaranja Festivala, u putovanju "Aquarevesa" grupe Malabar, organizirati prijevoz građana specijalnim turističkim tramvajem te obezbijediti besplatnu vožnju vozilima javnog prijevoza svim akreditiranim učesnicima Festivala "Sarajevska zima", koji se ove godine održava od 7. februara do 21. marta 2007. pod nazivom "Neki drugi grad".
Spahić i direktor GRAS-a Šaćir Boškail izrazili su zadovoljstvo što ovaj projekt podržavaju Gradsko vijeće i Vlada Kantona Sarajevo, saopćeno je iz Press centra "Sarajevske zime".
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.