27.01.2014 |
Pauza / INOVACIJE I TEHNOLOGIJE
Izvor: 24sata
U najnovijoj epizodi Simpsona, radnici nuklearke dobili su pametne naočale. Lenny kaže da više nije rob "glupih ljudskih očiju". Homer otkriva stvari koje nije želio znati.
U najnovijoj epizodi Simpsona, Mr. Burns svojim radnicima odlučio je pokloniti Oogle Goggles, pametne naočale koje imaju prilično slično ime Googleovim. Dok oni koji ih nose mogu vidjeti informacije o stvarima i ljudima oko sebe, Mr. Burns ima tajni plan i naočale koristi kako bi špijunirao svoje radnike i otkrio tko krade uredski materijal u nuklearki.
Kroz epizodu građani Springfielda na različit način koriste pametne naočale. Homer tako u krevetu na naočalama gleda "kretene koji nose naočale i ne obraćaju pažnju na svijet oko sebe".
U isto vrijeme umjesto sendviča prima budilicu i uzima griz. Kroz epizodu se cijelo vrijeme ismijavaju pametne naočale. Homer traži preporuku restorana, a naočale mu savjetuju pučku kuhinju, o Krusty burgeru otkriva više nego bi itko trebao znati. Otkriva i tajnu o Marge, što mu je znak da je neke stvari i bolje ne znati, piše Verge.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.