Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 26.12.2023 01:28

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 26.12.2023

Nabavka usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i sl. u toku 2024. godine

Sažetak obavještenja o nabavci

Ova stranica sadrži obavještenje o javnoj nabavci. Predmet nabavke je Nabavka usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i sl. u toku 2024. godine. Ugovorni organ je BRČKO DISTRIKT BiH. Nabavka pripada kategoriji Usluge, a CPV klasifikacije su 55100000-1 (Hotelske usluge), 55110000-4 (Usluge hotelskog smještaja). Rok za dostavljanje ponuda je 26.12.2024.

Na stranici su dostupni uslovi za učešće, zahtjevi ugovornog organa, dokumentacija i druge informacije o postupku. Povezane izmjene, ispravke, aukcije, poništenja i dodjele ugovora prikazuju se kada su dostupne.

Postupak javne nabavke je završen dodjelom ugovora. Datum dodjele je 30.01.2025, a odabrani ponuđači su VTK BiH/STK BiH Sarajevo, INTERQUALITY d.o.o. Sarajevo, HETMOS MOSTAR-HOTELI d.d. Mostar, JADRAN-PROMET d.o.o. Neum, Leotar d.o.o. Trebinje, Dinamik - Turs d.o.o. Brčko, GARDEN CITY HOTEL KONJIC d.o.o., FESTIVAL hotel Sarajevo, JTB GROUP Bihać d.o.o., TANJA Tanja Regodić Sabljić s.p. Banja Luka i Hotel Capital Beograd. Za detaljne informacije o rezultatu postupka i odabranom ponuđaču pogledajte: Usluge hotelskog smještaja u toku 2024. godine.

Dostupni su i povezani dokumenti postupka: Usluge hotelskog smještaja, za potrebe Tužilaštva Brčko distrikta BiH (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i sl. u toku 2024. godine (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja, za potrebe Tužilaštva Brčko distrikta BiH u Mostaru (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja, za potrebe Pravosudne komisije Brčko distrikta BiH (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za učesnike na seminaru (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za jednu osobu u periodu od 29.05.2024. do 31.05.2024. godine u Zlatiboru, R.Srbija, za potrebe Odjeljenja za privredni razvoj, sport i kulturu Vlade Brčko distrikta BiH (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za potrebe zaposlenika Kancelarije gradonačelnika za učešće na međunarodnoj konferenciji: Vodovodni i kanalizacijski sistemi 2024. godine (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i sl. u toku 2024. godine (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za tri zaposlenika Direkcije za finansije u periodu od 28.-31.5.2024. godine u Baškoj Vodi (Grand Hotel Slavia) (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za potrebe jednog zaposlenika Direkcije za finansije (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za potrebe dva zaposlenika (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za potrebe dva zaposlenika Odjeljenja za evropske integracije i međunarodnu saradnju (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za potrebe jednog zaposlenika Odjeljenja za evropske integracije i međunarodnu saradnju, u periodu 16.-17. juli 2024. godine, u Sarajevu, za potrebe Odjeljenja za evropske integracije i međunarodnu saradnju (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za potrebe četiri zaposlenika Ureda koordinatora Brčko distrikta BiH pri Vijeću ministara BiH u Neumu (hotel Grand Neum), Bosna i Hercegovina (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za potrebe šest zaposlenika Direkcije za finansije u periodu od 1 1.9.-13.9.2024. godine, Neum, za potrebe Direkcije za finansije (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za 5 (pet) lica zbog prisustvovanja 28. međunarodnom kongresu računovodstvo, revizija i finansije u funkciji jačanja otpornosti poslovnih entiteta, 18. do 20. septembar 2024. godine, Banja Vrućica Teslić (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge stručnog usavršavanja za pet (5) lica zbog prisustvovanja na 28. međunarodnom kongresu Računovodstvo, revizija i finansije u funkciji jačanja otpornosti poslovnih entiteta, 18.-20. septembra 2024. godine u Banja Vrućici za potrebe Kancelarije za reviziju javne uprave i institucija u Brčko distriktu BiH (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za potrebe jednog zaposlenika Direkcije za finansije u periodu od 12.9.-13.9.2024. godine u Banja Luci (Hotel Integra) (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za potrebe dva zaposlenika Odjeljenja za evropske integracije i medunarodnu saradnju, u periodu 12.-13. septembar 2024. godine, u Sarajevu, za za potrebe Odjeljenja za evropske integracije i međunarodnu saradnju (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za zaposlenicu Ureda gradonačelnika u Briselu (Belgija), u periodu od 18. do 20.9.2024. godine (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za dvije (2) osobe u periodu od 09.10.2024. godine do 11.09.2024. godine u Banja Luci (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za 2 (dvije) osobe u periodu od 22.10.2024. godine do 25.10.2024. godine u Baškoj Vodi, Hrvatska (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja, za potrebe vozača Osnovnog suda Brčko distrikta BiH (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za četiri zaposlenika Ureda kordinatora Brčko distrikta BiH pri Vijeću ministara BiH u Neumu (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za četiri zaposlenika Ureda gradonačelnika na službenom putovanju u Sarajevo, Bosna i Hercegovina radi učestvovanja na konferenciji: SFERA 2024 - Otvori u građevinarstvu u periodu od 22. do 23.10.2024. godine (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za potrebe Pravobranilaštva Brčko dostrikta (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja za učesnike na seminaru ISO 22301:2019 i ISO9004:2018 (Obavještenje o dodjeli ugovora), Usluge hotelskog smještaja (Obavještenje o dodjeli ugovora) i Usluge hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i sl. u toku 2024. godine (Obavještenje o dodjeli ugovora), kako biste mogli pratiti kompletan tok javne nabavke, od objave tendera, preko svih izmjena i eventualnog poništenja, do konačne odluke o dodjeli ugovora.

OBAVJEŠTENJE O NABAVCI USLUGE IZ ANEKSA II

1157-9-2-32-22-835/23


ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv BRČKO DISTRIKT BIH
IDB/JIB 4600082130006
Kontakt osoba Fatima Henjaković
Adresa Bulevar mira 1
Poštanski broj 76000 Brčko (sp bl)
Općina/Grad Brčko Distrikt
Telefon (049) 212-708
Faks (049) 212-708
Elektronska pošta alma.kaloper@bdcentral.net
Internet adresa www.bdcentral.net

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 2.b. Nivo

Entitetski nivo,Brčko Distrikt

I 2.c. Djelatnost

Izvršna vlast

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Usluge

II 2. Opis

II 2.a. Naziv predmeta ugovora

Javni poziv za nabavku usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i
sl., u toku 2024. godine ( objedinjena nabavka lotovi 1-29)

II 2.b. Opis iz Jedinstvenog rječnika nabavke

Hotelijerske i ugostiteljske usluge

III 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

234344,92

IV 1. Usluga se nabavlja od

Više ponuđača

V 1. Period trajanja ugovora ili korištenja usluge

1 Godina(e)

VI 1. Mjesto izvršenja usluge

U Bosni i Hercegovini i inostranstvu

VII 1. Rok za preuzimanje javnog poziva

26.12.2024.

VIII 1. Rok, adresa i mjesto za prijem ponuda

VIII 1.a. Datum i vrijeme

26.12.2024. 12:00

VIII 1.b. Adresa i mjesto

Adresa: Bulevar Mira 1, 76100 Brčko, BiH